Akce Doprava zdarma

Větší box s výbavou Comfort

Větší box s výbavou Comfort je plně vybavený pěstební box 120x120x200cm se stříbrnou odrazovou vrstvou pro náročné pěstitele

  • 15 906 Kč 3 181 Kč –20 %
    10 517 Kč bez DPH
  • Skladem
12 725 Kč
Kategorie: Pěstební sestavy Comfort
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 24 kg
 

Větší box s výbavou Comfort je plně vybavený pěstební box 120x120×200 cm pro náročné pěstitele, kteří chtějí mít svůj pěstební box plně pod kontrolou. Samozřejmostí je elektronický předřadník s regulací výkonu, odtahový ventilátor s termostatem a regulací otáček, odhlučněné vzduchovací potrubí, pachový filtr, teploměr s vlhkoměrem a teplotní sondou, cirkulační ventilátor a ostatní výbava těmi nejkvalitnějšími produkty. Za pozornost stojí rovněž kompletní osvětlení s duální výbojkou 600W. Další podstatnou výhodou výbavy Comfort je, že nepotřebujete žádné znalosti zapojování elektrických spotřebičů, vše je již zapojené a stačí pouze pospojovat IEC konektory.

 

Výhody:

  • Vše potřebné v jednom balení
  • Zaručena kompatibilita produktů
  • Žádné zapojování elektroniky, pouze IEC konektory

 

 

Využití pro větší box s výbavou Comfort:

Ideální poměr skladnosti a velikosti do místnosti. V boxu této velikosti můžete již úspěšně pěstovat až 6 rostlin, box má skvělý přístup ze všech stran, velmi kvalitní a bytelné provedení a díky naší speciální výbavě, která si umí regulovat teplotu v boxu sama, pachovému filtru a dalším vychytávkám, může být tento box umístěn stejně tak v bytě jako ve sklepních prostorách. Duální výbojka Osram Plantastar 600W Vám zajistí ideální osvětlení pro Vaše rostliny v růstu i květu.

 

Větší box s výbavou Comfort obsahuje:

 

Doporučujeme dokoupit květináče, substráthnojivo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: