O nás

Pěstování rostlin provází člověka od dávných dob a jeho obliba neutichá. Zatímco dříve se pěstovalo jen za teplejšího počasí, dnes máme možnost věnovat se pěstování i v zimních podmínkách ve sklenících a zimních zahradách, pod umělým osvětlením s využitím substrátů, hydroponických a samozavlažovacích systémů. V našem e-shopu najdete moderní sofistikované produkty pro zahradníky 21. století, díky nimž vám mohou rostliny dělat radost po celý rok.

Na co jsme odborníci

Naše firma vám nabízí kompletní vybavení zaměřené na speciální metody pěstování a zahradničení. Na rozdíl od obchodních řetězců od nás vždy dostanete kvalitní zboží, které i my sami zkoušíme a víme, co od něj může pěstitel očekávat. Díky vaší péči se toto zboží promění v krásné rostliny nebo ve šťavnaté plody. Rovněž vám můžeme doporučit prověřené produkty, které právě tomuto rozkvětu napomohou. To vše za opravdu rozumnou cenu. Více než tisíc produktů máme připraveno na skladě k okamžité expedici a velké milovníky pěstování a profesionály, kteří u nás pravidelně nakupují, jistě potěší i systém množstevních slev.

Jak vznikl náš obchod

Začínali jsme jako drobní pěstitelé, kteří našli zálibu v pěstování rostlin pod umělým osvětlením ve skleníku, se zavlažovacími systémy a s podporou substrátů a hnojiv. Poznali jsme na vlastní kůži, co je pro tento druh pěstování dobré a co ne, a rozhodli jsme se založit firmu specializovanou na tyto speciální metody pěstování a zahradničení. Svým zákazníkům se snažíme poskytovat co nejlepší servis a maximálně jim vyhovět a dopomoci k tomu, aby dosahovali co nejlepších pěstebních výsledků. To byl také důvod, proč jsme založili magazín Speciální Zahradnictví, v němž pro vás, své stávající i budoucí zákazníky, publikujeme pravidelně nové návody a rady týkající se pěstování rostlin moderním způsobem. Doufáme, že se do něj rádi začtete a že u nás najdete vše, co potřebujete a co si přejete.

Kromě e-shopu se vám budeme rádi věnovat i v naší prodejně v Berouně. Díky virtuální prohlídce k nám můžete nahlédnout hned a odkudkoli. Pojďte se podívat, jak to v našem zázemí vypadá!

Za tým Speciálního zahradnictví

Radek Tichý, zakladatel společnosti 

 

 

 

Kdo vás obslouží u pokladny? 

Radek Tichý Pavel Hůrka
tahleteda tahleteda1

 

 Vrátit se na hlavní stranu