Doprava a platba

                   Banner_web_DOPRAVA-PLATBA copy

 

Veškeré přepravní služby se řídí aktuálním ceníkem jednotlivých dopravců. Ceny poštovného se liší dle hmotnosti a rozměrů zásilek. Aktuální ceník jednotlivých přepravců naleznete níže, kliknutím na podtržený název přepravní služby. Při nákupu zboží nad 5000 kč je poštovné zdarma, balné neúčtujeme.

 

DOPRAVA ZBOŽÍ - ČESKÁ REPUBLIKA

 
tahle4Osobní vyzvednutí

Zboží si můžete vyzvednout osobně na naší prodejně v Havlíčkově ulici 178/2 v Berouně. K odběru bude připraveno nejpozději do 3 pracovních dnů od Vaší objednávky. O dostupnosti  zboží Vás budeme informovat e-mailem. Při odběru zboží je dobré mít s sebou námi zaslanou  objednávku nebo pro forma fakturu, urychlí to proces vydání objednávky. Při osobním odběru JE  MOŽNÉ PLATIT PLATEBNÍ KARTOU! 

Rádi Vás uvítáme v naší kamenné prodejně, můžete u nás pohodlně zaparkovat a               postará se o Vás příjemná obsluha. Jak se k nám dostanete najdete zde.

 

Zásilkovna CZ - Doprava v rámci poboček Z-Point

Zasilkovna_logo_WEB_nove

Doručení do 48 hod. od předání zásilky přepravní společnosti. E-mail a SMS avízo o převzetí a doručení zásilky. Příjemce si v nákupním košíku zvolí doručení na pobočku Z-Point - výdejní místo. Řidič na základě objednávky doručí zásilku na vybranou Partnerskou provozovnu - výdejní místo, nebo do samoobslužného Z-BOXU. Příjemce okamžitě obdrží informativní SMS a e-mail o uložení zásilky, kterou si vyzvedne v otvíracích hodinách partnerského výdejního místa, nebo v Z-BOXU. Úložní doba zásilky je 7 dní na výdejním místě a 2 dny v Z-BOXU. Maximální hmotnost jedné zásilky 5 kg. Délka zásilky nesmí překročit 70 cm. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky nesmí překročit 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50x40x30 cm). 

Na štítku odesílatele uvedeno Speciální zahradnictví.

  

DPD Private - Obchodní balík

image

Doručení v rámci České republiky do 24 hod. od předání zásilky přepravní společnosti. E-mail a SMS avízo o převzetí a doručení zásilky. Maximální hmotnost jedné zásilky 50kg. Maximální rozměr zásilky: 175 centimetrů na délku, obvodová délka maximálně 300cm (počítá se podle vzorečku  2x šířka + 2x výška + délka. 

 

 

Řádně a kvalitně zabalená zásilka je zárukou doručení nepoškozeného zboží. Proto křehké zboží balíme zvlášť do bublinkové fólie, všechny zásilky pak balíme do pevných papírových krabic a následně do černé smršťovací fólie. Adresa odesílatele je na zásilkách uváděna jako soukromá osoba: Radek Tichý, Havlíčkova 178/2, 26601 Beroun.

ČESKÁ POŠTA - BALÍKOVNA - BALÍK DO RUKY    
                             

Česká pošta- Balíkovna. Doručení v rámci České republiky do 24 hod. od předání zásilky přepravní společnosti. Jedná se o speciální podací a výdejní místa označená jako Balíkovna, na poštách, nebo mimo poštu u obchodních partnerů. Výdej balíků nonstop v samoobslužných Balíkovna-BOXech a Alzaboxech. Možnost vyzvednout balík jen na kód bez nutnosti prokazování totožnosti. Kód je uveden v SMS a e-mailovém avízu o uložení zásilky.  Maximální doba uložení zásilky na poštách a u smluvních partnerů je 7 kalendářních dnů. V Balíkovna-BOXech a Alzaboxech 2 kalendářní dny. Hmotnost zásilky nesmí přesáhnout 15kg a rozměry musí splňovat tyto parametry. Minimálně 10,5 x 15cm. Maximálně 50 x 50 x 50cm.  Adresa odesílatele je na zásilkách uváděna jako soukromá osoba: Radek Tichý, Speciální Zahradnictví, Havlíčkova 178/2, 26601 Beroun.

 

Česká pošta - Balík do ruky. Doručení v rámci České republiky do 48 hod. od předání zásilky přepravní společnosti. Tato služba zahrnuje doručení balíku přímo na adresu danou zákazníkem. Avízo e-mailem a SMS o převzetí zásilky a termínu jejího doručení.  Při nepřítomnosti na adrese, možnost opětovného doručení, nebo uložení na poště s možností po dobu až 1 měsíc od data doručení. Hmotnost zásilek do 31,5kg  Minimální rozměry 10,5 x 15cm.  Maximální s podmínkami kdy, největší rozměr balíku nesmí přesáhnout 200 cm a součet všech tří rozměrů 300 cm. Dobírku lze uhradit  platební kartou.   

Adresa odesílatele je na zásilkách uváděna jako soukromá osoba: Radek Tichý, Havlíčkova 178/2, 26601 Beroun.

 
PLATBA ZBOŽÍ PRO ZÁKAZNÍKY Z ČESKÉ REPUBLIKY

  1. Hotově při osobním odběru
  2. Platby online kartou VISA, VISA Electron, MasterCard, Diners Club, Apple Pay. Rovněž platby online přes platební bránu Comgate.
  3. Dobírkou v hotovosti nebo platební kartou
  4. Převodem na účet
  5. Odložená platba

 

PLATBA PŘEVODEM

Platbu převodem proveďte na základě platebních údajů, které najdete ve spodní části objednávky. Pokyny k provedení platby obdržíte informačním emailem. Při zadávání příkazu věnujte prosím zvýšenou pozornost částce (v žádném případě částku nezaokrouhlujte) a variabilnímu symbolu (číslo objednávky), který je nezbytný pro urychlené identifikování platby. Špatně vyplněné, nebo neúplné údaje oddalují odeslání zásilky. Jakmile bude platba připsána na náš účet a požadované zboží na skladě, objednávka se expeduje. Zboží v žádném případě neodesíláme před fyzickým připsání peněz na náš účet. Předpokládaný termín doručení může být ovlivněn připsáním částky na náš účet. Pokud nastane situace, že je zboží vyprodáno, celou částku Vám vrátíme zpět na účet.

 

PLATBY KARTOU comgate logo

Platby online kartou nebo platební bránu probíhají přes poskytovatele společnosti ComGate Payments, a.s. ComGate Payments vlastní licenci ČNB jako platební instituce. V rámci dohledu ČNB splňuje přísná kritéria pro nakládání s osobními údaji. ComGate Payments zprostředkovává pouze platbu, plátce zadává čísla z platební karty v zabezpečeném rozhraní třetí strany, např. banky. Se samotnými údaji společnost nedisponuje.

Adresa pro případné dotazy či reklamace plateb:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 

apple-pay-logo maestro-logovisa_jpgmastercard-logo KB_v CSOB_vCS_v ERA_vFIO_v MB_v RB_v 

  Moneta_vUCBk-70

                                                                                                                                                                              

Nakupte teď, zaplaťte pak. Jak to funguje?

Nakoupíte v e-shopu tak jako obvykle. O platbu se postaráme mystažený soubor

Naši odloženou platbu vyřídíte online během minuty.

Do 30 dnů nám vrátíte stejnou částku, neplatíte úroky ani poplatky.

Pokud Vám nebude vyhovovat vrácení částky do 30 dnů, můžete si ji rozložit na pravidelné splátky za výhodných podmínek.

Službu PlatímPak poskytuje Equa bank, Vaše osobní údaje jsou tak chráněny podle bankovních standardů.

 

PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Při převzetí zboží doporučujeme zkontrolovat, zda je obal zásilky nepoškozený. Kontrola funkčnosti výrobku na místě není možná. Děkujeme za pochopení.

KDYŽ JE ZBOŽÍ POŠKOZENÉ:


Při přebírání zboží od přepravce si prosím pečlivě zkontrolujte dodané zboží. Zásilku, která jeví známky poškození, nepřebírejte.

V případě, že jste již zásilku převzali, obal není poničen, ale zboží jeví známky mechanického poškození, doporučujeme co nejrychleji kontaktovat linku přepravce, který vám zboží přivezl. Číslo na tuto linku naleznete vždy na stránkách přepravní společnosti. Dopravce odveze zboží zpět dodavateli. V takovém případě prosíme také o kontaktování naší firmy na tel. +420 606 021 796. Rádi Vám pomůžeme situaci vyřešit a poradíme Vám nejrychlejší způsob vyřízení reklamace. Doporučujeme také při rozbalování pořizovat fotozáznam způsobu balení a výplně balíku. Pokud bude zboží poškozeno, uchovejte pro reklamační řízení všechny obaly a polepky balíku.

V případě, že tato situace vznikla u dopravce DPD, Zásilkovna, nahlaste poškození telefonicky na linku přepravce a zašlete mu fotodokumentaci poškození a způsobu balení. Přepravce sám vyhotoví zápis o reklamaci a informuje nás. Jakmile obdržíme zápis o reklamaci zašleme Vám nové zboží, nebo dle dohody vrátíme peníze na Váš účet. Následující kroky už vyřešíme sami s dopravcem.

Poškozené zboží doporučujeme nahlásit dopravní společnosti nejpozději do dvou pracovních dnů od převzetí zásilky od dopravce. Na pozdější oznámení poškozené zásilky nebude brán zřetel a výměna či vrácení zboží po uplynutí této doby již nebude z naší strany možná.

 

KDYŽ ZBOŽÍ NENÍ KOMPLETNÍ NEBO NEODPOVÍDÁ OBJEDNANÉMU TYPU: 


Přestože proces balení a kompletace zásilek prochází třístupňovou kontrolou, může ve vyjímečných případech dojít k selhání lidského faktoru. V žádném případě se nejedná o záměr. Pokud se stane, že obdržíte nekompletní zásilku nebo Vám bylo doručeno jiné zboží, než jste si objednali, kontaktujte nás prosím na tel. +420 606 021 796 nebo internetové adrese: info@specialnizahradnictvi.cz. Neprodleně provedeme kontrolu a podnikneme kroky k odstranění nedostatků. Při porovnávání zboží v zásilce se prosím neřiďte obrázky v katalogu zboží, ale popisem výrobku, neboť výrobci velmi často mění obaly.                               

 

Vrátit se na hlavní stranu