Doprava a platba

                   Banner_web_DOPRAVA-PLATBA copy

 
Doručení zboží z internetového obchodu Speciální Zahradnictví v rámci České republiky je možný několika přepravními společnostmi. Zásilkovna CZ, hmotnost balíku do 5 kg. DPD Private, hmotnost zásilky do 50 kg.

Řádně a kvalitně zabalená zásilka je zárukou doručení nepoškozeného zboží. Proto křehké zboží balíme zvlášť do bublinkové fólie, všechny zásilky pak balíme do pevných papírových krabic a následně do černé smršťovací fólie. Adresa odesílatele je na zásilkách uváděna jako soukromá osoba: Radek Tichý, Havlíčkova 178/2, 26601 Beroun.

Veškeré přepravní služby se řídí aktuálním ceníkem jednotlivých dopravců. Ceny poštovného se liší dle hmotnosti a rozměrů zásilek. Aktuální ceník jednotlivých přepravců naleznete níže, kliknutím na podtržený název přepravní služby. Při nákupu zboží nad 5000 kč je poštovné zdarma, balné neúčtujeme.

 

 DOPRAVA ZBOŽÍ - ČESKÁ REPUBLIKA

 OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ

Zboží si můžete vyzvednout osobně na naší prodejně v Havlíčkově ulici 178/2 v Berouně. Zboží bude připraveno k odběru nejpozději do 3 pracovních dnů od Vaší objednávky. O dostupnosti zboží Vás budeme informovat e-mailem. Při odběru zboží je dobré mít s sebou námi zaslanou objednávku nebo proformafakturu, urychlí to proces vydání objednávky.

 

PŘI OSOBNÍM ODBĚRU JE MOŽNÉ PLATIT PLATEBNÍ KARTOU! 

 

Rádi Vás uvítáme v naší kamenné prodejně, můžete u nás pohodlně zaparkovat a postará se o Vás příjemná obsluha.

Jak se k nám dostanete najdete zde.

           tahle4                akloo

 

 

Zásilkovna CZ - Doprava v rámci poboček Z-Point

 

Zasilkovna_logo_WEB_nove

Doručení do 48 hod. od předání zásilky přepravní společnosti. E-mail a SMS avizo o převzetí a doručení zásilky. Příjemce si v nákupním košíku zvolí doručení na pobočku Z-Point - výdejní místo. Řidič na základě objednávky doručí zásilku na vybranou Partnerskou provozovnu. Příjemce okamžitě obdrží informativní SMS a email o uložení zásilky, kterou si vyzvedne v otvíracích hodinách Partnera. Úložní doba zásilky je 7 dní. Maximální hmotnost jedné zásilky 5 kg. Délka zásilky nesmí překročit 70 cm. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky nesmí překročit 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50x40x30 cm). Dobírku nelze uhradit platební kartou.

Na štítku odesílatele uvedeno Speciální zahradnictví.

 

 

DPD Private - Obchodní balík

image

Doručení v rámci České republiky do 24 hod. od předání zásilky přepravní společnosti. E-mail a SMS avizo o převzetí a doručení zásilky. Maximální hmotnost jedné zásilky 50kg. Maximální rozměr zásilky: 175 centimetrů na délku, obvodová délka maximálně 300cm (počítá se podle vzorečku  2x šířka + 2x výška + délka. Dobírku lze uhradit platební kartou.

Na štítku odesílatele uvedena soukromá osoba - Radek Tichý.

  

PLATBA ZBOŽÍ

penize-dolary-1-prev

Zákazníci z České Republiky:

  • Hotově při osobním odběru
  • Platby online kartou VISA, VISA Electron, MasterCard, Diners Club, Apple Pay. Rovněž platby online přes platební bránu Comgate.
  • Dobírkou v hotovosti nebo platební kartou
  • Převodem na účet
  • Odložená platba

 

Platbu převodem proveďte na základě platebních údajů, které najdete ve spodní části objednávky. Pokyny k provedení platby obdržíte informačním emailem. Při zadávání příkazu věnujte prosím zvýšenou pozornost částce (v žádném případě částku nezaokrouhlujte) a variabilnímu symbolu (číslo objednávky), který je nezbytný pro urychlené identifikování platby. Špatně vyplněné, nebo neúplné údaje oddalují odeslání zásilky. Jakmile bude platba připsána na náš účet a požadované zboží na skladě, objednávka se expeduje. Zboží v žádném případě neodesíláme před fyzickým připsání peněz na náš účet. Předpokládaný termín doručení může být ovlivněn připsáním částky na náš účet. Pokud nastane situace, že je zboží vyprodáno, celou částku Vám vrátíme zpět na účet.

 comgate logo

Platby online kartou nebo platební bránu probíhají přes poskytovatele společnosti ComGate Payments, a.s.
ComGate Payments vlastní licenci ČNB jako platební instituce. V rámci dohledu ČNB splňuje přísná kritéria pro nakládání s osobními údaji. 
ComGate Payments zprostředkovává pouze platbu, plátce zadává čísla z platební karty v zabezpečeném rozhraní třetí strany, např. banky. Se samotnými údaji společnost nedisponuje.

Adresa pro případné dotazy či reklamace plateb:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 

                                                                                               stažený soubor                                                                                   

 

Odložená platba - Nakupujte hned, plaťte později bez poplatků. Platební metoda Odložená platba umožňuje odložit si úhradu nákupu a následně buď uhradit později nebo rozložit platbu do splátek. Odložení platby do 30 dnů je bezúročné. 

Nakoupíte v e-shopu tak jako obvykle. O platbu se postaráme my.

Naši odloženou platbu vyřídíte online během minuty.

Do 30 dnů nám vrátíte stejnou částku, neplatíte úroky ani poplatky.

Pokud Vám nebude vyhovovat vrácení částky do 30 dnů, můžete si ji rozložit na pravidelné splátky za výhodných podmínek.

Službu PlatímPak poskytuje Equa bank, Vaše osobní údaje jsou tak chráněny podle bankovních standardů.

 

PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Damaged-Goods

Při převzetí zboží doporučujeme zkontrolovat, zda je obal zásilky nepoškozený. Kontrola funkčnosti výrobku na místě není možná. Děkujeme za pochopení.

Jak postupovat když:

  •  je přijaté zboží poškozené


Při přebírání zboží od přepravce si prosím pečlivě zkontrolujte dodané zboží. Zásilku, která jeví známky poškození, nepřebírejte.

V případě, že jste již zásilku převzali, obal není poničen, ale zboží jeví známky mechanického poškození, doporučujeme co nejrychleji kontaktovat linku přepravce, který vám zboží přivezl. Číslo na tuto linku naleznete vždy na stránkách přepravní společnosti. Dopravce odveze zboží zpět dodavateli. V takovém případě prosíme také o kontaktování naší firmy na tel. +420 606 021 796. Rádi Vám pomůžeme situaci vyřešit a poradíme Vám nejrychlejší způsob vyřízení reklamace. Doporučujeme také při rozbalování pořizovat fotozáznam způsobu balení a výplně balíku. Pokud bude zboží poškozeno, uchovejte pro reklamační řízení všechny obaly a polepky balíku.

V případě, že tato situace vznikla u dopravce DPD, Zásilkovna, nahlaste poškození telefonicky na linku přepravce a zašlete mu fotodokumentaci poškození a způsobu balení. Přepravce sám vyhotoví zápis o reklamaci a informuje nás. Jakmile obdržíme zápis o reklamaci zašleme Vám nové zboží, nebo dle dohody vrátíme peníze na Váš účet. Následující kroky už vyřešíme sami s dopravcem.

Poškozené zboží doporučujeme nahlásit dopravní společnosti nejpozději do dvou pracovních dnů od převzetí zásilky od dopravce. Na pozdější oznámení poškozené zásilky nebude brán zřetel a výměna či vrácení zboží po uplynutí této doby již nebude z naší strany možná.

  • zboží přišlo nekompletní nebo neodpovídá objednanému typu


Přestože proces balení a kompletace zásilek prochází třístupňovou kontrolou, může ve vyjímečných případech dojít k selhání lidského faktoru. V žádném případě se nejedná o záměr. Pokud se stane, že obdržíte nekompletní zásilku nebo Vám bylo doručeno jiné zboží, než jste si objednali, kontaktujte nás prosím na tel. +420 606 021 796 nebo internetové adrese: info@specialnizahradnictvi.cz. Neprodleně provedeme kontrolu a podnikneme kroky k odstranění nedostatků. Při porovnávání zboží v zásilce se prosím neřiďte obrázky v katalogu zboží, ale popisem výrobku, neboť výrobci velmi často mění obaly.

 

                                    logoapplepay  maestro_jpg  visa_jpg  master-card_jpg    

 

 

KB_v          CSOB_v           CS_v        ERA_v         FIO_v          

 

 MB_v         RB_v      sberbank_v        

 

                             Moneta_v       UCBk-70

 

 

 Vrátit se na hlavní stranu