Pěstební sety a nakličovače

V této kategorii naleznete jednoduchá zařízení na klíčení a domácí produkci klíčků i microgreens.

Nejprodávanější

• Řadit dle:
  • 13 položek celkem

Stránka 1/1

• fdc6bfd66605e4fa7e78776be77ba96f
    Grodan Cress Plate Microgreens je tenká  pěstební rohož z kvalitní minerální vlny, která je určena výhradně pro pěstování micro greens, s rozměry 49.5x24x1 cm.
  • 1656710200 575x383
    Perlan náhradní set pro pěstování microgreens v misce či setu Plastia, 10 ks.
    Kód:8476
    Značka:Plastia
  • 6282 klicici miska microgreens startovaci sadaNovinka
    Startovací set pro klíčící misku či set Plastia obsahuje náhradní gel/absorbent 2kusy a Perlan klíčící podložku 2kusy, včetně dvou druhů semen.
    Kód:8794
    Startovací sada pro Microgreens
    107 Kč bez DPH
    129 Kč
  • 1656710300 575x424Novinka
    Náhradní gel/absorbent pro pěstování microgreens v misce či setu Plastia,  10 ks x 2,5 gramů.
    Kód:8473
  • 1606711640c 575x383
    Microgreens klíčící miska Plastia je speciální miska na pěstování microgreens v barvě slonové kosti s kávovou sedlinou.
    Kód:8468
    Microgreens klíčící miska
    222 Kč bez DPH
    269 Kč
  • 38b8c6d24f2fd06bbadd98759c296f29 a8ab6cd8
    ReGrow slonová kost s kávovou sedlinou je miska na speciální pěstování zeleniny z odřezků ekologickou metodou regrow.
    Kód:8459
  • cfd26970bfe03f46bef58890ced8209dAkce
    Základní set na pěstování Microgreens Garland je sestava tří podmisek s Grodan Cress Plate pro domácí produkci ,,mikrozeleniny".
    Kód:7591
    Základní set na pěstování Microgreens
    399 Kč (–20 %)
    264 Kč bez DPH
    319 Kč
  • hot5Akce
    Sklenice na klíčení s keramickým podstavcem je jednoduché zařízení na produkci chutných a nutričně bohatých klíčků v domácím prostředí.
  • Miska na klíčení Toraf
    Miska na klíčení Toraf je třípatrová miska na produkci klíčků o průměru 20cm.
    Kód:8545
    Značka:Torak
    Miska na klíčení Toraf
    321 Kč bez DPH
    389 Kč
  • 1606713040c 3 575x383
    Velká farma Microgreens+Regrow jsou dvě misky v jednom setu, miska na microgreens a miska na pěstování regrow, barva slonová kost a kávovou sedlinou.
    Kód:8470
    Velká farma Microgreens+Regrow
    371 Kč bez DPH
    449 Kč
  • stažený soubor (6)Akce
    Misky na klíčení klíčků 3ks s průměrem 200mm je jednoduché zařízení na domácí produkci chutných a nutričně bohatých klíčků.
  • 4ca2e07a1c988200d4027958bd2197b0 mm2000x2000
    Green house mini foliovník 200x70x50cm je pařeniště s pěti policemi, kryté částečně průhlednou zelenou igelitovou plachtou.
  • ps140136879 6400k tabletop grow lights microgreen indoor alloy black 16w smartAkce
    Urban LED 16W Mini grow kit na microgreens je sestava na domácí pěstování microgreens včetně LED osvětlení 16W.