Reklamace

Zakoupili jste u nás zboží a nefunguje tak, jak by mělo? Přestože se snažíme prodávat pouze výrobky, které jsme sami vyzkoušeli a ověřili jejich kvalitu, problémy se ve výjimečných případech objevit mohou a proto se je snažíme řešit co nejrychleji a nejefektivněji.

 

Jak u nás reklamace probíhá?

  • Oznamte nám zjištěnou vadu nejdříve e-mailem či telefonicky. Nezapomeňte prosím popsat podrobně závadu, abychom vám v případě jakýchkoliv nesrovnalostí mohli opravdu 100% pomoci.

  • Zboží zabalte (včetně kompletního příslušenství), přiložte k němu kopii nákupního dokladu a na Reklamační list znovu uveďte podrobný popis závady. Do staženého formuláře prosím uveďte také požadované kontaktní údaje. Pokud zásilku s reklamovaným zbožím viditelně označíte nápisem REKLAMACE, usnadníte nám tím vyřízení celé záležitosti.

  • Zásilku prosím odešlete na adresu Speciální zahradnictví, Havlíčkova 178/2, 266 01 Beroun-Centrum. Balík posílejte doporučeně a doklad o odeslání pečlivě uschovejte.

  • Prosíme o trpělivost při vyřízení reklamace – maximálně do tří dnů od přijetí zásilky vám dáme vědět, že jsme vaši reklamaci přijali, zabýváme se jejím vyřízením a případně telefonicky upřesníme konkrétní postup dané reklamace. Proces vyřízení reklamace je individuální dle typu zboží a v mnohých případech je třeba součinnost s výrobcem produktu, může tedy dojít i k prodloužení standardní reklamační lhůty.

  • Po vyřízení reklamace zboží zašleme zpět na Vámi uvedenou adresu, takže se můžete zase nerušeně věnovat Vaší zahrádce.

 

Není vám něco jasné, potřebujete s reklamací pomoci? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

 

 Vrátit se na hlavní stranu