Akce Doprava zdarma

Střední box s výbavou Comfort

6092
14 hodnocení

Střední box s výbavou Comfort je plně vybavený pěstební box 100x100x200cm se stříbrnou odrazovou vrstvou pro náročné pěstitele.

  • 13 914 Kč 2 783 Kč –20 %
    9 199 Kč bez DPH
  • Skladem
11 131 Kč
Kategorie: Pěstební sestavy Comfort
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 22 kg
 

Střední box s výbavou Comfort je plně vybavený pěstební box 100x100x200cm pro náročné pěstitele, kteří chtějí mít svůj pěstební box plně pod kontrolou. Samozřejmostí je elektronický předřadník s regulací výkonu, odtahový ventilátor s termostatem a regulací otáček, odhlučněné vzduchovací potrubí, pachový filtr, teploměr s vlhkoměrem a teplotní sondou, cirkulační ventilátor a ostatní výbava těmi nejkvalitnějšími produkty. Za pozornost stojí rovněž kompletní osvětlení s duální výbojkou 400W. Další podstatnou výhodou výbavy Comfort je, že nepotřebujete žádné znalosti zapojování elektrických spotřebičů, vše je již zapojené a stačí pouze pospojovat IEC konektory.

 

Výhody:

  • Vše potřebné v jednom balení
  • Zaručena kompatibilita produktů
  • Žádné zapojování elektroniky, pouze IEC konektory

 

 

Využití pro střední box s výbavou Comfort:

Ideální poměr skladnosti a velikosti do místnosti. V boxu této velikosti můžete již úspěšně pěstovat až 4 rostliny, box má skvělý přístup ze všech stran a díky naší speciální výbavě, která si umí regulovat teplotu v boxu sama, pachovému filtru a dalším vychytávkám, se jedná o ideální produkt například do bytu. Duální výbojka Osram Plantastar 400W Vám zajistí ideální osvětlení pro Vaše rostliny v růstu i květu.

 

Střední box s výbavou Comfort obsahuje:

 

 

Doporučujeme dokoupit květináče, substráthnojivo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: