Akce Doprava zdarma

Malý box s výbavou Comfort

Malý box s výbavou Comfort je plně vybavený pěstební box 80x80x180cm se stříbrnou odrazovou vrstvou pro náročné pěstitele.

  • 13 495 Kč 2 699 Kč –20 %
    8 922 Kč bez DPH
  • Skladem
10 796 Kč
Kategorie: Pěstební sestavy Comfort
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 18 kg
 

Malý box s výbavou Comfort je plně vybavený pěstební box pro náročné pěstitele, kteří chtějí mít svůj pěstební box zcela pod kontrolou. Samozřejmostí je elektronický předřadník s regulací výkonu, odtahový ventilátor s termostatem a regulací otáček, odhlučněné vzduchovací potrubí, pachový filtr, teploměr s vlhkoměrem a teplotní sondou, cirkulační ventilátor a ostatní výbava těmi nejkvalitnějšími produkty. Za pozornost stojí rovněž kompletní osvětlení s duální výbojkou 250W. Další podstatnou výhodou výbavy Comfort je, že nepotřebujete žádné znalosti zapojování elektrických spotřebičů, vše je již zapojené a stačí pouze pospojovat IEC konektory.

 

Výhody:

  • Vše potřebné v jednom balení
  • Zaručena kompatibilita produktů
  • Žádné zapojování elektroniky, pouze IEC konektory

 

Využití pro malý box s výbavou Comfort:

Malé boxy s těmito rozměry( 80x80cm) nejsou primárně určeny pro pěstování vzrostlých rostlin až do konce květu, ale box Homebox Homelab 80 Vám díky prodloužené výšce (180cm) umožní vypěstovat 1- 2 středně velké rostliny od počátku fáze růstu až do konce květu. Velký podíl na tom samozřejmě má duální výbojka Osram Plantastar 250W vhodná pro růst i květ. Box je rovněž díky svým rozměrům ideální pro předpěstování mladých rostlin.

 

Malý box s výbavou Comfort obsahuje:

 

 

 

Doporučujeme dokoupit květináče, substráthnojivo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: