Akce

Termostat ROOT!T

 • 1 z 2

ROOT!T Digitální termostat pro vyhřívané skleníky a tepelné podložky do boxů

 • 1 199 Kč 240 Kč –20 %
  793 Kč bez DPH
 • Skladem
959 Kč
Kategorie: Pěstitelské potřeby a přístroje
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.7 kg
 

ROOT!T Digitální termostat je jednoduchý přehledný termostat s digitálním displejem. Termostat se zapojí do sítě a  do jeho zástrčky se zapojí vyhřívací zařízení nebo box s vyhříváním. Sonda termostatu na 1,5m dlouhém kabelu se umístí do boxu, velmi jednoduše se nastaví požadovaná teplota a termostat  vypne zásuvku při dosažení požadované teploty. Aktuální teplota je neustále zobrazena na displeji, lze nastavit jak v °C tak °F. ROOT!T Digitální termostat je primárně určen pro vyhřívací podložky, je ale vhodný pro jakékoli topení či vyhřívání do 1000W. Pracuje v rozmezí 10- 30°C.

Výhody:

 • Jednoduché přehledné ovládání
 • Teplotní sonda na 1,5m kabelu
 • LED kontrolka pro provoz i pro režim vyhřívání

 

Využití ROOT!T Digitální termostat:

Ve spojení s vyhřívací podložkou je ideální pro ovládání teploty v malých plastových propagátorech pro klíčení i řízky nebo pro boxy s vlastním vyhříváním. Hodí se ale rovněž pro ovládání skleníkového topení do 1000W v různých typech skleníků nebo pěstebních boxů.

 

Specifikace:

 • napájení 220V
 • maximální výkon na spínané zásuvce 1000W
 • tepelná sonda na 1,5m kabelu
 • teplotní rozmezí 10-30°C
 • evropská zásuvka

 

Video recenze: 

 

Podobné produkty

 • secret jardin nano grow controller 1
  Nano Grow regulátor  - vše v jednom, ovládá časování světel a regulaci ventilace + skvělá funkce vypnutí světel při dosažení kritické teploty.
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:4461
  Značka:Secret Jardin
  Záruka:2 roky
 • HortiSwitch regulátor
  HortiSwitch  - regulátor výhřevu skleníku či boxu s integrovaným časovačem pro ovládání osvětlení
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:4794
  Značka:Romberg
  Záruka:2 roky
  HortiSwitch regulátor
  1 810 Kč bez DPH
  2 190 Kč

ROOT!T Termostat


Video recence: Skleníky a pařníky


Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora Zásuvka termostatu 18.12.2022 14:31
Na obrázku tohoto termostatu je nějaká jiná zásuvka než běžná česká! Dodáváte termostat i z českou zásuvkou?
Odpovědět
M Avatar autora 12.2.2020 22:41
Dobry vecer muzu ho pouzit na odtah aby mi to seplo motor kdyz prekroci pozadovana max teplota ??
Odpovědět
T Avatar autora 26.3.2020 16:58
Zdravím, funkce termostatu je taková, že nastavíte teplotu kterou chcete mít a termostat spíná ve chvíli, kdy teplota klesne pod požadovanou teplotu a naopak vypíná, když teplota dosáhne požadované, takže je to obráceně, termostat tedy na toto použít nemůžete. Zkuste https://www.specialnizahradnictvi.cz/regulace-klimatu-2/termostat-lighthouse-bezdratovy/, ktery umi režim chlazení, což je to co potřebujete.
P Avatar autora Spodni limit regulace 5.11.2019 00:14
Dobrý den, děkuji za odpověď. LightHouse vypadá zajímavě, ale vidím trochu slabinu pro období mrazů, že závisí na bateriích v bezdrátové jednotce. Koukal jsem ještě na tento regulátor: https://www.specialnizahradnictvi.cz/spinaci-hodiny--spinaci-hodiny-do-zasuvky/hortiswitch-regulator/ Ten by také mohl fungovat do malého zimního skleníčku, že?
Odpovědět
T Avatar autora 27.3.2020 12:43
Zdravím, došlo k inovaci termostatu ROOTIT, nyní má teplotní rozhraní 10-30°C. HortiSwitch regulátor rovněž můžete použít i když má více funkcí, jako časování světel atd., které pravděpodobně nevyužijete. U termostatu LightHouse výrobce uvádí, že v případě alkalických bateriií vydrží až rok, je ovšem pravda, že chladná teplota výdrž baterií zkrátí, zatím jsme nezkoušeli o kolik.
P Avatar autora Spodni limit regulace 28.10.2019 20:34
Dobry den, lze tento termostat pouzit k nastaveni i pri nizkych teplotach? Konkretne me zajima moznost udrzovani teploty v rozmezi 7-10°C v zimnim sklenicku (aby rostliny nezmrzly).
Odpovědět
TR Avatar autora Spodni limit regulace 29.10.2019 14:48
Dobrý den, s tímto termostatem lze regulovat teplotu pouze v rozmezí od 20 °C do 42°C, takže pro regulaci teploty v zimní zahradě není vhodný. Pro tento účel mohu doporučit bezdrátový termostat LightHouse který dokáže regulovat teplotu v rozmezí od 0°C do 70°C: https://www.specialnizahradnictvi.cz/regulace-klimatu-2/termostat-lighthouse-bezdratovy/
Přidat hodnocení
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
Avatar autora | 19.3.2023
+ Teplotní čidlo je mimo přístroj,menší poruchovost
- Teplota lze nastavit pouze na celé stupně

Původně jsem měl bezdrátový termostat, ale ve vlhku přestal fungovat. Termostat s externím čidlem je dobrá volba, jenom by byla dobrá volba po půl stupních. Je to trochu dražší, ale nic jiného jsem nenašel.