Forestina Hnojivo Hoštické na Bylinky 0,2l

  • 1 z 2

Hoštické hnojivo na Bylinky s obsahem guána 200ml

 

  • 73 Kč bez DPH
  • Skladem
88 Kč
Kategorie: Základní hnojivaHnojiva Forestina, Hnojiva na bylinky, Zobrazit další kategorieMinerální hnojiva, Organická hnojiva, Hnojiva Forestina MINERAL, Hoštická hnojiva Forestina, Hoštická hnojiva na jahody, Dusíkatá hnojiva, Bio hnojiva na bylinky, Kapalná hnojiva, Organická hnojiva na rajčata, Tekutá hnojiva na jahody, Tekutá hnojiva na rajčata, Jednosložková hnojiva, NPK hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Značka: Forestina
Forma: kapalná
Pro jakou rostlinu: bylinky
Produktová řada: Hoštické hnojivo
Složka: dusík, fosfor, draslík, NPK
Typ hnojiva: minerální, organické
Metoda aplikace: zálivka
Metoda pěstování: půda
Počet složek: jednosložkové
Objem: 200ml
 

Tekuté organické hnojivo na bylinky je určeno pro všechny druhy bylinek pěstovaných na záhonech i v nádobách. Po použití hnojiva mají bylinky zdravý vzhled a intenzivní zelenou barvu.

 

Poměr jednotlivých živin je přizpůsoben specifickým nárokům bylinek na výživu, které jsou většinou nižší, než u ostatních rostlin. Díky vyváženému poměru stopových prvků ovlivňuje hnojivo produkci silic a tím zesiluje žádoucí aroma pěstovaných bylinek. Balení: 200ml.

 

Dávkování: 

Aplikace zálivkou na záhonech - smíchejte 15 ml hnojiva (po okraj naplněné víčko) s 3 litry vody. Rostliny hnojíme 1x týdně za dva týdny ve vegetačním období (duben- září).

 

Aplikace zálivkou v nádobách - smíchejte 15 ml hnojiva (po okraj naplněné víčko) s 3 litry vody. Rostliny hnojíme 1x týdně za tři týdny po celý rok Hnojivo se neaplikuje 14 dní před sklizní a v průběhu sklízeni plodů.

 

Obsah živin:

Dusík: 1,5% Fosfor: 3,5% Draslík: 2,0%  + stopové prvky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: