Keramzit Hortus 5l

KERAM5
4 hodnocení
  • 1 z 2

Keramzit Hortus 5l je expandovaný jílový granulát (8–16 mm), neboli keramické kamenivo.


  • 45 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
55 Kč
Kategorie: Keramzit
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg
Objem: 5l
 

Pokud pěstujete své rostlinky hydroponicky, určitě oceníte spolehlivé pěstební médium. Doporučujeme vám Keramzit Hortus – inertní univerzální pěstební médium se širokým použitím. Keramzit Hortus je vhodný zejména pro hydroponické recirkulační systémy jako je aquasystém, Ebb&Flow nebo kapilárové závlahy. Využít ho ale můžete také jako drenáž na dno květináčů s půdním či kokosovým substrátem nebo pro dekorační účely.

 

Výhody Keramzitu Hortus:

  • Keramzit je zcela suchý a nenasákavý materiál.
  • Má nízkou hmotnost.
  • Snadno se s ním manipuluje.
  • Zabraňuje růstu nežádoucího plevele.

 

Proč byste se měli rozhodnout pro Keramzit Hortus?

Keramzit můžete kromě aplikace do hydroponických systémů použít také jako dekoraci kolem rostlin v květináčích, truhlících nebo na záhonech. Při tomto použití ovšem neslouží Keramzit pouze jako dekorace, ale má také tu výhodu, že zabraňuje růstu plevele a nedochází zde ke zvýšenému odpařování vody ze substrátu.

100% přírodní Keramzit má neutrální pH a je ekologický. Díky vysokým teplotám při výrobním procesu neobsahuje žádné nečistoty ani choroboplodné zárodky a je tedy naprosto ideální jako pěstební médium do hydroponických systémů.

Před použitím v hydroponických systémech doporučujeme keramzit propláchnout, aby se odstranil uvolněný jílový prach, který se tvoří během přepravy. 

 

Specifikace:

Velikost granulí: 8–16 mm

Balení obsahuje: 20 l

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: