Akce

Balíček pro pěstování orchidejí

7347
3 hodnocení

Balíček pro pěstování orchidejí obsahuje skvělou knihu o pěstování orchidejí, hnojivo pro růst, hnojivo pro květ a listovou výživu.

 • 521 Kč 104 Kč –20 %
  345 Kč bez DPH
 • Vyprodáno
417 Kč
Kategorie: Zvýhodněné balíčky
Hmotnost: 1.2 kg
 

Rozmazlujte svoje orchideje s naším balíčkem pro orchideje, který Vám zajistí nádherné zdravé rostliny s krásnými květy. Balíček obsahuje výbornou knihu Orchideje - Exoty pro snadné pěstování v bytě, kde se dozvíte všechno, co musíte o orchidejích vědět pro úspěšné pěstování. Dále výživu pro růst Orchid Focus Grow 300ml. Toto hnojivo  obsahuje pečlivě vybraný poměr makro a mikro prvků pro zdravý růst orchidejí. Dále balíček obsahuje květové hnojivo Orchid Focus Bloom 300ml. Vyrábí se z nejčistších rozpustných minerálních solí. Obsahuje všechny potřebné živiny pro správný vývoj zdravých květů. Navíc v balíčku naleznete i postřik na listy Orchid Myst, což je nový revoluční způsob, jak zajistit orchidejím všechny potřebné minerální a organické živiny. Orchid Myst je dobrá volba pro vaše pohodlí a vynikající výsledky, tento roztok byl speciálně vyvinut pro podporu vitálního růstu a prodloužení kvetení, navíc odpuzuje škůdce a je vždy připravený k použití. 

 

Výhody:

 • Vše v jednom za zvýhodněnou cenu
 • Kvalitní hnojiva vyrobené přímo pro orchideje
 • Všechna tři hnojiva jsou od jednoho výrobce, vzájemně se doplňují

 

 

Využití:

Hnojivo vyvinuté jen pro orchideje v růstu se používá na orchideje v růstu, není agresivní k půdě, neničí životní prostředí a ještě budete mít zdravé silné zeleňoučké rostliny. Poté nasadíte Orchid Focus Bloom, který je vyroben z látek maximální čistoty a proto neobsahuje žádné těžké kovy a jiné balastní látky. Obsahuje mikroprvky v chelátové formě pro snadnou vstřebatelnost dle potřeby rostliny. Jednou za čas pak použijete Orchid Myst, který se aplikuje postřikem na celou rostlinu a tím dodává živiny a růstové stimulátory do všech částí rostliny, což je nejlepší způsob, jak hnojit orchideje, protože pomáhá reprodukovat stejné podmínky jako v oblasti deštného pralesa, odkud původně orchideje pocházejí. Orchid Myst není náhradou za zalévaní květin. 

 

Balíček pro orchideje obsahuje:

 

Podobné produkty

 • 9b21157a0e6c680a44954294957756d3 mmf1000x1000
  Orchideje - Exoty pro snadné pěstování v bytě je kniha kde se dozvíte všechno co musíte o orchidejích vědět pro úspěšné pěstování.
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:7029
  Značka:Vašut
  Záruka:2 roky
 • Orchideje
  Orchideje, pěstování, rozmnožování, využití
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:OVZ
  Značka:Nakladatelství Sun
  Záruka:2 roky
  Orchideje
  121 Kč bez DPH
  133 Kč
 • Teku květináč 3,5l
  Teku hranatý květináč 3,5l, 15x15x20cm
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:TEKU3-5
  Značka:Nuova Pasquini & Bini
  Záruka:2 roky
  Teku květináč 3,5l
  16 Kč bez DPH
  19 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: