Věrnostní program

                                                                                    velke-penize_590x527

Vážení zákazníci, vážíme si každého nákupu, který jste u nás udělali bez ohledu na hodnotu výsledné objednávky, prostě protože jsme rádi, že jste si vybrali právě náš obchod. Děkujeme.

                                                                                       podani_ruky

Proto jsme pro Vás připravili věrnostní program, který je založen na jednoduchém principu - nakupujte u nás a my za to pro Vás něco uděláme. Chápeme, že různých výhod a slev je na trhu opravdu hodně, většinou Vás nutí alespoň k registraci, díky které pak můžete dostávat newslettery a různé nabídky, které ani nechcete, ale prostě co se dá dělat, taková je doba.

Proto jsme se rozhodli jít zcela jinou cestou, my po Vás nechceme nic navíc, žádnou registraci ani nic jiného nad rámec běžné činnosti zákazníka, protože zákazník chce výhodně nakupovat a ne se neustále registrovat a účastnit se různých promo akcí.

                                                                              images_1

                                           Nakupujte, buďte spokojení a my všechno ostatní uděláme za Vás.

 

Jak tedy funguje náš věrnostní program ?

Každý zákazník, který u nás za poslední čtvrtletí (tedy nyní za období 1.04.2019-30.06.2019) utratil nad 5000Kč, dostane od nás na čtvrtletí další trvalou slevu platnou na veškerý sortiment v našem e-shopu kromě zboží označené jako akční.

Řeknete si fajn, obratové slevy jsou dnes běžná věc, v čem je ten přínos? Protože to má být program věrnostní, ne motivace k navýšení objednávky, rozhodli jsme se všem zákazníkům, kteří u nás nakoupili za poslední čtvrtletí alespoň 2x či vícektrát, veškeré objednávky sečíst.V praxi to tedy znamená, že nakoupil li u nás zákazník například 4 x za 2500Kč, jeho výsledná sleva bude odpovídat obratu 10 000 Kč, tedy 10% na veškeré naše zboží s platností do konce září 2019. Nejedná se o slevu jednorázovou, ale trvalou, je jen vaše věc kolik nákupů do konce září uděláte, sleva platí. 

                                                                  vor pico 

Za největší přínos pro Vás naše zákazníky považujeme ale to, že po Vás nic nechceme. Všechny vaše objednávky prostě sečteme a slevu Vám automaticky zašleme do mailu formou slevové nepřenosné karty vždy na konci čtvrtletí s platností na čtvrtletí následující. Pro Vás to jen znamená, přečíst si email ve kterém Vám automaticky zašleme slevovou kartu a dál nakupovat se slevou.

 

Jak slevu uplatnit ?

Obdržíte do mailu slevovou kartu, viz obr. výše, která má v bílém políčku unikátní číslo, toto číslo zadáte při prvním kroku objednávky do kolonky slevový kupón a stisknete přidat. Sleva Vám bude odečtena z následné objednávky.

 

Nový zákazník a sleva

Nakupujete li v našem obchodě poprvé a přesto byste rádi slevu a nechce se Vám čekat do konce čtvrtletí ?  Dostanete slevu dle výše prvního nákupu, karta vám přijde do dvou dnů po vyřízení objednávky se slevou odpovídající výši prvního nákupu. Další nákupy, které u nás uděláte, Vám přičteme až na konci čtvrtletí.

Konkrétní slevové podmínky a popis akce zde.

 

Děkujeme Vám za přízeň a přejeme krásné léto!

Vaše Speciální zahradnictví