Akce

Propagator Kit 2x36W

PK2X36
24 hodnocení

Propagator Kit 2x36 W délka 126cm,  je kompletní zářivkové světlo pro zdravý a efektivní růst rostlin a řízků.

 • 1 375 Kč 138 Kč –10 %
  1 022 Kč bez DPH
 • Skladem
1 237 Kč
Kategorie: Osvětlení pro růst rostlin
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
 

Optimální podmínky a dostatek vhodného světla jsou pro podporu růstu mladých rostlin, semenáčků a řízků nezbytné. Propagator Kit je vybaven dvěma speciálními zářivkovými trubicemi značky Philips s optimálním vyvážením barev pro růst mladých rostlin, proto je správnou volbou k předpěstování silných a zdravých rostlinek.

 

Výhody:

 • Ideální světlo pro růst řízků a sazenic.
 • Zářivka vydává velmi málo tepla, takže ji můžete instalovat nízko nad rostliny bez strachu z jejich spálení.
 • Nízké provozní náklady ušetří vaši peněženku.

 

Jak Propagator Kit funguje a proč byste ho měli vyzkoušet?

Zářivky mají tu výhodu, že se dají zavěsit velmi blízko k rostlinám a jejich světlo se tak maximálně využije. Nemusíte mít strach, že rostliny světlem spálíte - zářivka vydává velmi málo tepla. Světlo z malé vzdálenosti zajistí kratší vzdálenost mezi jednotlivými patry rostliny a také se lépe roztáhnou do stran.

Odnímatelná mřížka z leštěného hliníku, se postará o efektivní rozptyl a odraz světla. Pouzdro Propagatoru je vyrobené z odolného ocelového plechu a lakované bílou práškovou barvou.

Určitě vás potěší velmi jednoduchý a praktický systém zavěšení vhodný do každého pěstebního prostoru, – Propagator Kit obsahuje dva háčky a  spojovací materiál. Pro pohodlné zapojení zářivky je kit vyzbrojen 3m dlouhým kabelem se zástrčkou. Souprava je také vybavena integrovaným předřadníkem a 2 zářivkami Philips TL-D Super 36W o délce 120 cm. Propagator Kit  stačí jen zapojit do zásuvky nebo spínacích hodinPropagator Kit je opravdu velmi úsporný: Při průměrné ceně elektrické energie 5 Kč za 1 kWh a 18 h době svícení za jeden den zaplatíte pouze 6 Kč.

 

Technické specifikace:

 • Vstupní napětí 220V
 • Rozměry světla: délka: 126 cm, šířka: 27 cm, výška: 6 cm
 • Armatura pro zapojení zářivky: 2×36 W T8
 • Teplota chromatičnosti: 6500K

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Zapojení 27.10.2017 22:41
Dobrý den,chci se zeptat, proč neuvádíme že je potřeba aby světlo zapojil elektrikář. Když si koupím světlo které je smontované, doufala jsem že jen zasunutí zářivky a bude to fungovat. Děkuji za odpověď, pokud jde ale světlo zapojit své pomocí tak budu ráda za radu či návod.
Odpovědět
Avatar autora Odpověď 30.10.2017 11:21
Dobrý den, k zapojení nepotřebujete elektrikáře, zářivky jsou vložené uvnitř světla, pod plechovou bezpečnostní mřížkou a kabel o délce 3 metry je zapojený, takže jak popisujeme u produktu, stačí jen zastrčit kabel do zásuvky a světlo je ihned připravené k provozu a svítí. Jediné co si musíte na světlo namontovat jsou závěsné háčky, které dodáváme se světlem a na to přeci nepotřebujete elektrikáře. Pokud by jste měla k propagator kitu nějaké další výhrady, rád to s vámi proberu po telefonu: 606522314. Děkuji za komentář a přeji pěkný den