Cooltube Kit 250W HPS

KCHPS250
8 hodnocení
  • 1 z 2

Cooltube Kit 250W  komletní sestava osvětlení s kvalitní HPS výbojkou pro květ a stínidlem s možností odvodu tepla od výbojky

  • 2 429 Kč 243 Kč –10 %
    1 807 Kč bez DPH
  • Skladem
2 186 Kč
Kategorie: Komplet lampy 250W
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7 kg
 

Sháníte kvalitní osvětlení pro náročné pěstitele s možností odvodu tepla od výbojky, takže zajistíte rostlinám stabilní podmínky pro květ? Nechce se Vám shánět a draze kupovat jednotlivé komponenty?  Řešením je špičková sestava osvětlení pro náročné pěstitele Cooltube Kit 250W s kvalitní výbojkou  GIB Flower Spectre HPS 250W a stínidlem Cooltube 125mm s možností odvodu tepla od výbojky. Stínidlo s velmi příznivou cenou se vzduchovým odtahem, výbojka je umístěna v trubici z křemíkového skla. Na trubici lze připojit  ventilační potrubí pro odvod teplého vzduchu z tělesa, díky tomu může být světlo umístěno blíže rostlinám pro dosažení lepšího výsledku. Květová výbojka Flower Spectrum Pro 250W HPS od německého výrobce GIB Lighting spojuje výjimečnou kvalitu s dlouhou životností. 

 

Výhody Cooltube Kit 250W:

  • vše v jednom šetří Váš čas i peníze
  • kvalitní komponenty pro nejnáročnější pěstitele
  • zaručená kompatibilita
  • Možnost odvádět teplo od výbojky

 

Proč využít  Cooltube Kit 250W:

Při pěstování v létě nebo u menších boxů hrozí vysoká teplota v pěstírně, která může mít neblahý vliv na Vaši úrodu. Díky sestavě Cooltube Kit 250W budete mít teplotu vždy pod kontrolou, kvalitní květovou výbojku můžete díky stínidlu Cooltube umístit blíže k rostlinám k dosažení těch nejlepších výsledků.

 

Stavebnice pro pěstitele Cooltube Kit 250W obsahuje:

 

Sestava neobsahuje kabeláž, neznáme potřebnou délku kabelů, kabely lze objednat zde.

 

Zvýhodněná cena, na tento produkt se nevztahuje objemová sleva.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: