Doprava zdarma a sleva až 10 % na objednávky od 1 000 Kč. Kód „vanoce10“.

Vyberte si dárek k objednávce

specialni-zahradnictvi-darky-k-objednavce-cover

Vašich nákupů si moc vážíme – a chceme vám to dokázat! Proto od nás teď ke každé objednávce nad 500 Kč dostanete dárek, který si sami vyberete. 

Abychom vás odměnili za nákup v každé výši, určili jsme tři hranice pro vaše objednávky – 500 Kč, 1 500 Kč a 3 000 Kč. Při dosažení každé z těchto hodnot se vám otevře nová kategorie odměn, ze kterých si můžete zvolit tu svou. 

Dostupnost dárků se vždy odvíjí od našich skladových zásob. Proto se může stát, že některý dárek zrovna nebude k dispozici. Věříme ale, že si ze široké nabídky vždy vyberete.

Dárky nad 500 Kč

Přidali jste do svého košíku produkty v hodnotě alespoň 500 Kč? Odměňte se některým z produktů pro správné dávkování hnojiv nebo plastovým půlměsícem pro tvarování stonků vašich rostlinek.


Pipeta


DETAIL

Půlměsíc pro ohýbání stonků


DETAIL

Stříkačka 20 ml


DETAIL

Dárky nad 1 500 Kč

Nakoupili jste za 1 500 Kč? Kromě první kategorie odměn se vám otevírá také nabídka našich nejprodávanějších semínek. Kromě nich můžete sáhnout i po zahradnických rukavicích, vzduchotěsných uzavíratelných sáčcích nebo oblíbeném produktu Integra Boost, který udrží stabilní vlhkost v každé uzavřené nádobě.


Rukavice bílé


DETAIL

Skunk Sack 1 kus v různých velikostech


DETAIL

Bazalka Zelená


DETAIL

Pažitka


DETAIL

Majoránka zahradní


DETAIL

Rajče keříčkové Vilma


DETAIL

Integra Boost 55%


DETAIL

Dárky nad 3 000 Kč

Vybrali jste si produkty za 3 000 Kč? Děkujeme vám za přízeň a otevíráme pro vás i třetí kategorii dárků. Kromě všech výše zmíněných produktů si teď můžete vybrat i některou z praktických pomůcek pro sázení rostlinek. V nabídce najdete třeba vázací drát, sázecí kolík nebo sklolaminátovou lopatku.


Kolík sázecí


DETAIL

Lopatka sázecí Richmann


DETAIL

Plastový úchyt na rostliny 50 ks


DETAIL

Ruční zahradní vidlice PC0982


DETAIL

Vázací drát 30m


DETAIL

Dárek nad 5 000 Kč

Pro ty z vás, kteří jste u nás nakoupili za 5 000 Kč a výše, jsme připravili velmi originální dárek, které vás určitě potěší – zbrusu nové stylové tričko s vtipným obrázkem a logem Speciálního zahradnictví na zadní straně.


Tričko Speciální Zahradnictví


DETAIL

Teď už víte, jak naše odměny fungují. Počítejte s nimi při svém dalším nákupu, ať si můžete některou z nich vybrat. Děkujeme, že si vybíráte právě Speciální zahradnictví.