Tipy na vánoční dárky

        crop-710048-dareckx                                                                                                                     

 Vážení zákazníci,

Děkujeme Vám za spolupráci a věrnost v celém roce 2019. Přejeme Vám to nejlepší prožití Vánočních svátků a k tomu co nejvíce pohody a zdraví.

V rámci úspěšného zvládnutí tohoto svátečního období, jsme si pro Vás připravili několik tipů na vánoční dárky, samozřejmě cenově zvýhodněné. 

 

Chcete mít po ruce celý rok vždy čerstvé bylinky ?

S naší sestavou je můžete pěstovat klidně i na kuchyňské lince. Úsporné osvětlení s nastavitelnou výškou, samozavlažovací systém, to je jen několik výhod Micro Grow Light Garden  zde.

 

                                       aaaaaaaaaaaaaaaa                       

                             nebo o trochu větší Grow Light Garden zde.

 

                                                        tip +

 

Nestačí ? Chcete větší kompletní sestavu pro celoroční pěstování ?

Vyzkoušejte naší kompletní pěstební sestavu Comfort s plně vybaveným boxem 100x100x200cm. V ceně je výbava jako pachový filtr, odtahový ventilátor s termostatem a regulací výkonu, cirkulační dvourychlostní ventilátor, teploměr s vlhkoměrem, digitální spínací hodiny a v neposlední řadě kompletní osvětlení s předřadníkem s regulací výkonu a duální výbojkou Osram Plantastar 400W. Žádné zapojování el.spotřebičů, jen IEC konektory. Jediné co musíte dokoupit jsou květníky, substrát a rostliny.

                        viagrow-portable-greenhouses-vhhorg3x3-64_1000

 

Zaujali Vás vybavené pěstební boxy, ale chcete si vybrat sami? Vyberte si sami plně vybavený pěstební box z naší nabídky.

Řada Basic - plně vybavené pěstební boxy základním vybavením s ohledem na cenu zde

Řada Comfort - různé boxy s tou nejkvalitnější výbavou s osvětlením výbojkami, bez jakéhokoli zapojování el. spotřebičů,

                         pouze IEC konektory zde

Řada Profi -  různé pěstební boxy s tou nejkvalitnější výbavou, zahrnující i nejnovější technologie osvětlení zde

 

 

Perfektní doplněk pro udržení stálého klimatu uvnitř pěstebních boxů či pěstebních místností je Air-Pro II. Tento regulátor vyniká několika vychytávkami, jako je regulace nejen odtahového, ale i přítahového ventilátoru, v případě dosažení maximální nastavené teploty nesepne odtahový ventilátor ihned na maximum, ale přidává otáčky postupně, takže nedochází k tzv.skokovému efektu, kdy se ventilátor pořád spíná a vypíná, až dojde k jeho poškození. Cenově zvýhodněný ho naleznete zde.

                                                            aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

 

Nebaví Vás každodenní zalévání a chcete rostlinám dopřát tu nejlepší výživu a podporu? PLANT!T Aeros IV Master je systém Hlubinné vodní kultivace DWC, také známý jako bubblerový systém.Rostlina je uložena v čisté nádobě naplněné rostoucími médii, jako jsou jílovité kamínky ( keramzit) a kořeny jsou ponořeny do vysoce okysličeného živného roztoku.

                                                    qqq

 

 

Chcete ještě větší hydroponický kompaktní systém, pracující dle nejmodernějších trendů na principu tzv. recyklace hlubinných kultur? Máme pro Vás šestnácti ,,květníkový" Alien pot RDWC, zcela soběstačný systém, který spočívá v tom, že kořeny jsou ponořené do vysoce okysličeného cirkulujícího živného roztoku. Super-okysličený živný roztok je neustále recirkulován v systému pomocí in-line čerpadla, podívejte se zde a zadejte Alien 16, který jsme pro Vás zvýhodnili -20%.

                                           aasdfff

 

 

Když už jsme u toho vybavení pěstebních boxů, co takhle opravdu kvalitní osvětlení, které má díky technologii CDM světelné spektrum podobné skutečnému slunečnímu svitu? Lumii Solar 315W je kompaktní světlo s integrovaným předřadníkem, nemusíte nic zapojovat, jen dát zástrčku do el.sítě. 

                                                 wwwww

 

 

Výbojky typu MH ( růstové spektrum) se mohou tlumit, 600W můžete v raném stádiu růstu provozovat na 400W atd. Malé rostliny nepotřebují tak intenzivní osvětlení a ušetříte i dost financí za elektriku. Jak ? S naším předřadníkem Lumii Black s regulací výkonu 250W - 660W pro výbojky typu MH i HPS je to hračka. S potěšením jsme ho pro Vás zlevnili a naleznete ho zde.

                                                          aaaaaaa

 

 

Samozřejmě pro Vás máme i další tipy na vánoční dárky, například  zvýhodněné sady hnojiv.

Orchid Care Gift Box - sada tří hnojiv pro orchideje určené na růst, květ a podporu zdraví rostliny, vše v dárkovém balení, zde.

                                                          orchid

Nebo kompletní balíček hnojiv od světoznámého výrobce Canna, obsahující vše, co rostlina potřebuje po celou dobu svého vývoje, od počátku růstu až do konce květu, včetně květového stimulátoru a přídavných hnojiv. Samozřejmostí je návod s dávkovací tabulkou, ideální dárek pro začínající pěstitele či pro někoho, kdo si chce vyzkoušet značku Canna, zde.

                                                                  qqqqqqaaa

 

 

Zima klepe na dveře, tak není od věci nabídnout Vám naší novinku v podobě přenosného PTC topení s ventilátorem a se dvěma stupni výkonu,maximální příkonem až 2000W. Ideální pro přitápění v pěstebních prostorách, ale stejně tak Vám vytopí i prostory obytné.

                                                           topeni

 

No a když už jsme u tepla, co takhle vyhřívací podložku ROOTIT za zvýhodněnou cenu ? Podložka je ideální pod sazenice či klony, zajistí jim stabilní prostředí i když teplota venku kolísá. Vyberte si vhodnou velikost zde.

                                                          podl

 

 

Ideální pomocník pro udržení stabilní teploty uvnitř pěstebních boxů, určený nejen pro podložky ROOTIT , ale i pro vyhřívané skleníky či v kombinaci s přídavným topením je termostat ROOTIT,  s teplotní sondou na 1,5m dlouhém kabelu a přehledným ovládáním. Naleznete ho zde.

 

                                                     aaaaaaaaaaaaaa

 

 

Rádi rozmnožujete Vaše oblíbené rostliny? S aeroponickým propagátorem X-Stream 40 to jde úplně samo. Vše potřebné je součástí balení, vložíte řízky a zapnete. Vaše řízky budou mít pořád dostatečnou vláhu a vlhkost díky rozprašovači vytvářejícímu stabilní mlhu, to vše při minimální spotřebě vody díky cirkulaci uvnitř zařízení.

                                           TDZTDTD

 

 

Sušíte bylinky? Skladujete ovoce? Máte v pěstebním boxu zvýšenou vlhkost ? V tom všem Vám může pomoci RAM 10l Dehumifidier, odvlhčovač vzduchu s kapacitou až 10l vody denně, přehledným programovacím displejem a možností napojení na stálý odtok vody.

                                               qant

 

 

 Kvalitní váha je krásný dárek, vybrali jsme pro Vás Kvalitní digitální váhu Triton T3 v odolném robustním pouzdře s kapacitou 400g a přesností 0,01g.

                                                                 eeeeee

 

Provoňte si nejen domácnost pohlcovačem pachů Ona gel 1 litrJedná se o gelové pohlcovače pachů, s obsahem rostlinných terpenů, které mají mimo jiné antibakteriální a antiseptické vlastnosti.

                                                                    aaaa

 

Vážení zákazníci, doufáme že jsme Vám alespoň trochu pomohli s výběrem dárků.

Přejeme Vám pohodové prožití Vánočních svátků a hodně štěstí a zdraví do Nového roku 2020.

Zachovejte nám přízeň.

Vaše Speciální zahradnictví