Tipy na vánoční dárky 2021

Vánoční balíčky


Potěšte sebe nebo své blízké vánočními balíčky šitými na míru. Letos jsme připravili 6 balíčků: 3 balíčky pro pěstitelky a 3 balíčky pro pěstitele. V každém z nich najdete vše potřebné, co budete potřebovat k domácímu pěstování svých rostlinek, a ještě k tomu 
za zvýhodněnou cenu. V balíčcích pro pěstování rajčat, chilli a hydroponickém pěstování si navíc můžete vybrat z více variant.

Balíčky pro ni


Balíček pro pěstování orchidejí


Dopřejte svým exotickým kráskám tu nejlepší péči. Ve vánočním balíčku naleznete hnojiva se všemi potřebnými minerálními a organickými živinami pro zdravý růst a dlouhotrvající květy a navíc praktického průvodce v péči o orchideje od správného výběru až po přesazování pro dlouhý život vašich rostlinek.


DETAIL

Balíček pro pěstování bylinek


Čerstvé bylinky po celý rok i v městském bytě. K tomu vám pomůže náš kompletní balíček pro domácí pěstování bylinek, který obsahuje skleník pro předpěstování bylinek a zakořenění řízků, díky kterému rostlinkám zajistíte optimální klima, hnojiva pro přísun všech potřebných živin a získání intenzivní zelené barvy a bio stimulant pro rychlejší růst, větší objem, výraznější chuť a zvýšený obsah aromatických látek.


DETAIL

Balíček pro pěstování rajčat


Šťavnatá rajčata jako ze zahrádky. Vyberte si jeden z balíčků a vypěstujte si chutnou pochoutku přímo u vás doma. Součástí cenově výhodných balíčků jsou hnojiva, která zajistí rostlinkám lepší a dlouhodobější příjem živin, velké a šťavnaté plody, lepší chuť a správné a rychlejší zrání plodů. Varianta B obsahuje i kompletní zářivkové světlo pro efektivní a zdravý růst rostlin a řízků.


DETAIL

Balíčky pro něj


Balíčky pro domácí pěstování chilli


Nejsou papriky jako chilli papričky. Nadšení pěstitelé chilli papriček zaručeně ocení balíček se speciálními hnojivy pouze pro chilli, přípravky k lepšímu a dlouhodobějšímu příjmu živin, vyhřívaný skleník pro předpěstování a kvalitní LED osvětlení pro lepší růst svých pálivých pochoutek.


DETAIL

Zlevněné balíčky hnojiv


Dopřejte svým rostlinám dostatek živin. Připravili jsme pro vás balíčky s kvalitními jednosložkovými, dvousložkovými a třísložkovými hnojivy. Ty kromě dusíku, fosforu a draslíku obsahují i řadu dalších látek, které rostlinám dodají sílu.


DETAIL

Balíček na hydroponické pěstování


Pěstujte rychleji a bez škůdců. Jak? Hydroponickým pěstováním. Vše, co k němu budete potřebovat najdete v našem balíčku. Součástí jsou hnojiva, která zvýší absorpci živin, optimalizují ph živného roztoku, zrychlí růstovou fázi a zvětší velikost květin, přístroje pro měření pH a EC a kalibrační roztoky pro přesnost měření EC.


DETAIL