Usnadněte si s námi sklizeň

 

 

                                                          stahování (2)

Vážení zákazníci,

blíží se období na které se každý zahrádkář těší nejvíce, čas ve kterém se ukáže, jakou péči jste věnovali vašim rostlinám, blíží se období sklizně. Proto jsme pro Vás připravili několik typů, které vám mohou sklizeň ulehčit, samozřejmě cenově zvýhodněných.

Pokud jste používali pravidelně například minerální hnojiva, možná budete chtít před sklizní zajistit čistou chuť plodů například tím, že budete rostliny před sklizní takzvaně proplachovat-čistit, ,,detoxikovat".

Na trhu je množství produktů s přísadou mořských řas, které Vám k tomu pomohou, vybrali jsme pro Vás tři, všechny se slevou -20%.

                        flush_1

 

                    Flawless Finish  -20%                                           Final Solution -20%                   Canna flush -20%

 

 

 Produkty tedy máme již ,,detoxikované" a chceme sklízet. Ideální ke sklizni jsou kvalitní nástroje, ušetří Vám námahu a nepoškodí sklízené plody. Připravili jsme pro Vás kvalitní nůžky XTline  z karbonové oceli s přesně broušeným ostřím, opět za zvýhodněnou cenu nebo nůžky ProCut na stříhání listů ve dvou variantách s rovným nebo zahnutým ostřím. Chcete jiný tip nůžek? Podívejte se do naší nabídky kvalitních nůžek, zlevnili jsme je pro Vás všechny.

 

          nuzky

 

 

 

 Máte tak velkou úrodu, že nechcete stříhat ručně ? Nevadí, pro Vás jsme zvýhodnili i všechny trimmery a střihače, které to udělají za Vás. Vyberte si z široké nabídky střihačů, od ručního až po plně elektrický s regulací otáček, všechny samozřejmě se slevou -20%.

 

        trimmer

 

 

Když už máme sklizeno, kde budeme sušit? Velký výběr sušících sítí naleznete zde, opět samozřejmě se slevou -20%.

                site_1

 

 

No a pokud sušíme, je ideální kontrolovat i vlhkost vzduchu aby si výsledný produkt zachoval optimální vůni a chuť. Proto jsme pro Vás připravili výběr kvalitních odvhlčovačů vzduchu, od základního vhodného do malých boxů až po profesionální průmyslový odvlhčovač, všechny nyní se slevou -20%.

      4467a                5636a                    

 

 

 

Konečně usušeno, ale kolik toho máme? Zvažte si úrodu s našimi digitálními váhami, různé typy vah s různými kapacitami najdete zde, opět v rámci sklizně se slevou 20%.

             vahy 

 

 

Kvalitně usušeno, co ale s příliš aromatickými produkty když nechceme, aby nám jejich pronikavá vůně provonila celý dům? I proto Vám nabízíme kvalitní uzavíratelné sáčky a zažehlovací pytle, opět s cenovým zvýhodněním -20%.

              pytle_1

 

 

 

Závěrem ještě několik tipů na kvalitní skladování. Nechcete aby Vám sušina seschla příliš, chcete zachovat chuť a vůni ? Vyzkoušejte naše produkty Integra Boost 55% nebo Integra Boost 62%, které dokoží udržet stabilní vlhkost v uzavřených nádobách a nedojde tak k přeschnutí. Opět se slevou -20%.

                  boost

 

 

                                       Vážení zákazníci, přejeme Vám úspěšnou sklizeň a krásný zbytek léta.

                                                                   Vaše Speciální zahradnictví