Podzimní vychytávky

Přinášíme Vám několik tipů, které by Vám mohly pomoci v nastávajícím ročním období

 

                                                               

                 4338      4338-64338-8

 LightHouse ECOHEAT - speciální skleníkové topení, úsporné, nepopálí Vaše rostliny, umísťuje se na stěnu nebo podlahu, prodáváme v několika provedeních od 45W do 240W s různou délkou dle výkonu. Ideální do pěstebních boxů či místností. Odolné proti postříkání, není ale určeno pro venkovní použití. V boxech stačí topení přimontovat i k dřevěné desce a položit na zem. Pokud chcete udržovat stabilní teplotu, doporučujeme jedno nebo více topných těles zapojit přes bezdrátový termostat LightHouse Více o LightHouse Ecoheat zde.

 

 

                   80825f55-b4f6-4e37-a4c8-fd69a940f45d                b2774c4f-e86d-4e3f-a4e8-87023c730287

 Bezdrátový termostat LightHouse s dálkově ovládanou zásuvkou - ideální termostat nejen pro ovládání topení Ecoheat, zásuvka s max. výkonem spotřebičů 3,5kW, dosah v otevřeném prostoru 20m. Režim topení - zásuvka spíná při nižší než nastavené teplotě a režim chlazení - zásuvka spíná při překročení nastavené teploty. Indikace slabé baterie, automatické vypnutí zásuvky při ztrátě spojení s termostatem delším než 5 minut, velmi přehledný displej, snadné nastavení požadované teploty.  Více o termostatu zde

 

 

                                                                                                  

                         4344-1                     4344

LightHouse ECOHEAT 2kW  Celokovové topení s aktivním foukáním, vytopí i větší prostory, je velmi výkonné, až 2kW. Toto topení je ideální na rychlé vytopení při poklesu teploty, ale rovněž se dá využívat jako ,,noční" topení ve spojitosti s časovačem. Má jednoduchý termostat, schopný udržovat určitou stabilní teplotu. Zabudovaný výkonný vrtulový ventilátor vyhání horký vzduch z topných spirál. Výhodou je, že ani při delším provozu se nic neroztéká, topení je vyrobeno z kvalitního plechu. Více zde

 

4959               4959-5

Vyhřívací podložka ROOT!T je určena pro vyhřívání květináčků malých sazenic nebo čerstvých řízků či semen k zakořenění, ideálně v plastových propagátorech nebo boxech. Jemné teplo je vytvářeno jediným síťovým prvkem uzavřeným uvnitř vodotěsné, nepromokavé rohože, odolné vůči skleníkovému prostředí. Prodáváme ve velikosti Small 25x35cm, Medium 40x60cm a Large 40x120cm. Více o vyhřívací podložce zde.

 

                                            4953                                  4953-2

ROOT!T Digitální termostat je jednoduchý přehledný termostat s digitálním displejem. Termostat se zapojí do sítě a  do jeho zástrčky se zapojí vyhřívací zařízení nebo box s vyhříváním. Sonda termostatu na 1,5m dlouhém kabelu se umístí do boxu, velmi jednoduše se nastaví požadovaná teplota a termostat  vypne zásuvku při dosažení požadované teploty. Vhodné pro jakékoli topení či výhřevné podložky nebo samostatně vyhřívané boxy do 1000W. Více o termostatu ROOT!T zde.

 

                                        4638                            4638-1

Vyhřívaný plastový skleník Garland One Top Electric Propagator  38x24x20cm  je kompaktní elektrický propagátor s 10W vyhřívanou základnou. Obsahuje jednoduchou kontrolu vyhřívání, která udržuje uvnitř stabilní teplotu substrátu, regulačními klapkami na plastovém krytu můžete regulovat vlhkost. Rovněž lze připojit k termostatu ROOTIT. Více zde.