Luxusní úroda s aditivy CANNA

               Opera Snímek_2020-03-03_101303_www.luxusniuroda.cz

Soutěž probíhá od 1. 3. 2020 do 31. 5. 2020. Stačí v tomto období koupit alespoň jedno ze čtyř aditiv CANNA (Rhizotonic, Cannazym, PK13/14, BOOST Accelerator) a schovat si účtenku/fakturu.

Na této stránce níže pak klikneš na odkaz, vyplníš soutěžní formulář a jdeš do slosování.

Losovat se bude každý měsíc o 10 sad aditiv. Zúčastnit se můžeš s každým aditivem koupeným na území ČR v uvedeném termínu. Můžeš se klidně registrovat do soutěže vícekrát! S každým zakoupeným aditivem lze soutěžit.

 

                         Jak fungují aditiva CANNA a jejich synergie?

Každé z aditiv a stimulátorů CANNA má svoje unikátní účinky a vychází z našeho dlouhodobého výzkumu. Fungují skvěle samostatně a nejlepší výsledky pak přináší jejich synergické působení:

                                                                                     

RHIZOTONIC se od začátku stará o rozvoj bohatého kořenového systému a neustále stimuluje tvorbu nových kořínků. Mohutné a zdravé kořeny dávají základ úspěchu – čím větší a vitálnější kořeny, tím více živin rostlina vstřebává pro tvorbu květů a plodů.  Koupit můžete zde.

                                                                                        

CANNAZYM navazuje na RHIZOTONIC, protože udržuje zdravé prostředí v kořenové zóně a efektivně zabraňuje hnilobám. Odumřelé části kořenů pomáhá měnit na živiny a eliminuje chyby vzniklé převlhčením substrátu.  Koupit můžete zde.

                                                                                       

PK 13/14 dodává speciální dávku čistého fosforu a draslíku ve chvíli, kdy to rostlina nejvíc potřebuje a opravdu využije. Výsledkem je extra objem květů a plodů.  Koupit můžete zde.

                                                                                          

BOOST Accelerator funguje jako silný urychlovač metabolismu a fotosyntézy během celého kvetení. Zvyšuje výkon rostlin a množství vstřebaných živin, zvyšuje množství úrody a zlepšuje její chuť i vůni až do samotné sklizně. Koupit můžete zde.

 
 
                                       Chci vyplnit formulář a účastnit se soutěže - zde