Jarní balíčky na míru

Připravili jsme pro vás několik cenově zvýhodněných balíčků, určených pro předpěstování, klíčení, klonování, ale i pro celoroční pěstování bylinek eventuálně zeleniny.

Protože chápeme, že ne všechny produkty v balíčku každý využije, dali jsme tentokrát do balíčků volitelné položky, takže si sami můžete vybrat tak, aby Vám balíček co nejvíce vyhovoval.

 

Chcete si předpěstovat sazenice v malých květináčkách pod úsporným osvětlením ? Zkuste základní balíček pro předpěstování, který obsahuje pařník z kvalitního tvrdého plastu Garland s otvory pro regulaci vlhkosti, 25 květináčů 400ml ,substrát pro výsev a řízkování 10l, světlo se zářivkami 2x18W s růstovým spektrem,digitální časovač, volitelně pak výhřevnou podložku a termostat pro udržení přesné teploty uvnitř pařníku. Klikněte zde a sestavte si svůj balíček.

K dispozici již od 1617 Kč, normální cena za kompletní balíček je 4401 Kč, cena po slevě jen 3521 Kč.

                                                                                  zakladni2_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Potřebujete klíčit či zakořenit klony? Využijte náš startovací balíček kde si sami vyberete, zda chcete klíčit či klonovat. Rovněž si můžete vybrat, zda potřebujete termostat či ne. Tento balíček obsahuje pařník,LED světlo 26W, digitální časovač, výhřevnou podložku a volitelně sadu na klíčení nebo klonování a termostat.

Klikněte zde a sestavte si svůj balíček.

K dispozici již od 2619 Kč, normální cena za kompletní balíček je 4464 Kč, cena po slevě jen 3571 Kč.

                                                                                 startovací

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nemáte zahrádku, ale chcete mít celý rok po ruce čerstvé bylinky eventuálně zeleninu ? S naším balíčkem pro celoroční pěstování bylinek i zeleniny to nemůže být jednodušší. Tento balíček obsahuje vše, co budete potřebovat, včetně substrátu, semen a hnojiva. Můžete si vybrat ze dvou velikostí pěstebních sestav a to Micro Grow Light Garden nebo větší Grow Light Garden, ke kterým jsme Vám přidali digitální časovač, takže zařízení je prakticky bezúdržbové a stačí jedenkrát týdně dolít vodu. Klikněte zde a sestavte si svůj balíček. K dispozici již od 1919 Kč, normální cena za kompletní balíček s větší Grow Light Garden je 4299 Kč, cena po slevě jen 3655Kč.

                                                                           bylinky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete vyhřívaný skleník a potřebujete dostatečně výkonné ale úsporné osvětlení ? Zvolte balíček s vyhřívaným skleníkem a výkonným LED osvětlením.Vybíráte ze dvou velikostí pařníku, malý vyhřívaný nebo velký vyhřívaný se třemi boxy.V tomto balíčku zvolíte pouze velikost vyhřívaného pařníku, ke kterému obdržíte rovnou i LED osvětlení o příslušné délce a výkonu a odpovídající množství substrátu. Do balíčku jsme navíc přidali i digitální časovač. Klikněte zde a sestavte si svůj balíček.

K dispozici již od 2061 Kč, normální cena za kompletní balíček s velkým pařníkem je 5664 Kč, cena po slevě jen 4531 Kč.

       
                                                               xs vyhrivanym