Užitečné vánoční dárky

                                   trpaslik_shutte

Vážení zákazníci, Vánoce se neúprosně blíží, proto Vám přinášíme pár typů na dárky s přidanou hodnotou, tedy na dárky, které nejen potěší, ale budou Vám přinášet i užitek po zbytek roku.

 

A začneme tím, co potřebujeme my všichni zahrádkáři, stylovým nástěnným lunárním kalendářem. Pro každý měsíc je popsána a vyobrazena jedna z tématických odrůd od předních semenných bank z Evropy a Ameriky. Obsahuje cenné rady v rámci načasování lunárního cyklu a jako dárek tři semínka feminizovaných odrůd konopí. Kalendáře jsou k dipozici ve třech provedeních.

        6650-3   6653-3    6656-3

      Odrůdy bohaté na CBD                         Legendární odrůdy                       Feminizované odrůdy

 

 

 

Pokud potřebujte spíše plánovací kalendář, máme pro Vás stylový diář Speciální zahradnictví,ve kterém najdete vše co potřebujete, včetně jmenin i státních svátků a lunárního kalendáře. Kalendář si nemusíte kupovat, pokud uskutečníte nákup s DPH ve výši 3000Kč, dostanete ho od nás jako dárek.

                                                     as

 

 

Provoňte si domácnost a zlikvidujte všechny nežádoucí pachy díky pohlcovači pachů ONA Gel 4 litry.

 

 

Jedná se o gelové pohlcovače pachů, s obsahem rostlinných terpenů, které mají mimo jiné antibakteriální a antiseptické vlastnosti. Gely byly pečlivě vyvíjeny po několik let, pracují třemi cestami - adsorpce, absorpce a chemická reakce. Použití je velmi jednoduché, prostě gel protřepete, umístíte tam, kde chcete pohlcovat pachy a odšroubujete víčko.

 

Potřebujete jednorázově zlikvidovat nepříjemný zápach? Použijte ONA Spray 750ml.

                                                

 

Nepřekrývá, ale navazuje se na molekuly zápachu. Navíc má antibakteriální a antiseptické vlastnosti a je zcela bezpečný bez toxických látek, šetrný k životnímu prostředí.

 

Chcete mít po celý rok po ruce čerstvé bylinky či zeleninu? Udělejte svým blízkým radost kompletní pěstební sestavou Grow Light Garden.

                                                               

Grow Light Garden obsahuje dvě výkonné ale úsporné zářivky  Sunblaster 24 W, světlo je výškově nastavitelné, dodává se se čtyřmi opakovaně použitelnými pěstitelskými miskami a  zahrnuje rovněž nádrž na vodu a vyvýšenou plošinovou vložku s kapilární rohoží, která distribuuje rostlinám vodu po dobu až 14 dní.

 

Vánoce mají být pohoda a pohodu zčásti tvoří i teplo, proto Vám nabízíme přídavné elektrické topení Lighthouse 2500W, které využijete nejen ve Vaší pěstební místnosti.

                                                       

 

Elektrické topení Lighthouse je výkonný, lehký, mobilní radiátor s kolečky a třemi stupni výkonu 1000W, 1500W, 2500W. Je vybaven jednoduchým termostatem schopným udržovat v místnosti požadovanou teplotu. Pro indoor pěstitele je jistě zajímavá funkce ,,minimum", radiátor v tomto nastavení udržuje v místnosti teplotu nad bodem mrazu, tedy topení většinu času netopí, ale např. v ranních hodinách kdy teplota klesá se zapne a zabrání poklesu teploty pod 0°C.

 

Pro měření pH a ECm jsme pro Vás vybrali měřící přístroje značky Essential a to Essentials pH meter Digitální EC tester Essentials, které patří k nejvalitnějším na trhu.

                                                       

                                           

Uživatel hlavně ocení snadné používání těchto měřících přístrojů, jako je automatická kalibrace nebo zvukové signalizace po skončení měření.

 

I u kvalitního osvětlení je třeba zajistit, aby se světlo dostalo rovnoměrně k rostlinám i ze stran. K tomu Vám pomůže kvalitní odrazová fólie ORCA Grow.

                                                2536

Speciální fólie ORCA Grow využívá patentovanou nanotechnologii a odráží až 95 % světla v celém viditelném spektru a zaručuje až 99% rozptyl světla.

 

Chcete vyzkoušet hnojiva od renovovaného světového výrobce hnojiv Plagron? Plagron Top Grow Box Terra je kompletní sada minerálních hnojiv a doplňků pro pěstitele v půdních substrátech s přehledným plánem aplikací a dávkování pro růst i květ.

                                                               

 

Dáváte přednost BIO hnojivům? Plagron Top Grow Box Alga je kompletní sada Bio hnojiv a doplňků pro pěstitele v půdních substrátech pro růst i květ.

                                                                                   

 

Dáváte přednost nejmodernějším trendům a technice? Vyzkoušejte novinku v oblasti LED technologií Lumatek Zeus 465W PRO Compact.

 

                                   6599_1

Lumatek Zeus 465W PRO Compact je výkonné LED osvětlení s pěti světelnými panely a možností regulace, vhodné pro růst i květ.

 

Chcete levnější kompletní světlo vhodné jak pro předpěstování tak pro plnohodnotné pěstování v růstu i květu? Pro Vás je tu sestava kompletního osvětlení Hobby electronic kit 400W s duální výbojkou.

                                             set svetlo

Hobby electronic Kit 400W je kompletní světlo s duální (růst i květ) výbojkou 400W. Tento kit je sestaven tak, že v něm nemusíte nic zapojovat, pouze pospojujete IEC konektory. Obsahuje Hobby stínidlo, elektronický předřadník SunPro Silver s regulací výkonu a výbojku Osram Plantastar 400W HPS s kombinovaným světelným spektrem pro růst i květ rostlin.

 

Kvalitní odtah v pěstebním boxu má nemalý vliv na výslednou úrodu, proto jsme pro Vás připravili kompletní set vzduchotechniky se vším co je potřeba pro instalaci do boxu.

                       set

Cenově zvýhodněná kompletní sestava vzduchotechniky Prima Klima TC Set pro pěstební boxy 1x1m či 1,2x1,2m obsahuje ventilátor Prima Klima 125TC s regulací otáček a termostatem, vzduchovací potrubí o délce 3m, uhlíkový pachový filtr a závěsný systém pro zavěšení fitru a ventilátoru do boxu i lepící pásku pro utěsnění spojů. 

 

 

Chcete i v zimě pěstovat kvalitní zeleninu? Máme pro Vás kompletně zařízený pěstební box bez nutnosti cokoli zapojovat -  Střední box s výbavou Comfort. 

                                        6092

 Střední box s výbavou Comfort je plně vybavený pěstební box 100x100x200cm pro náročné pěstitele, kteří chtějí mít svůj pěstební box plně pod kontrolou. Samozřejmostí je elektronický předřadník s regulací výkonuodtahový ventilátor s termostatem a regulací otáčekodhlučněné vzduchovací potrubí, pachový filtr, teploměr s vlhkoměrem a teplotní sondou, cirkulační ventilátor a ostatní výbava těmi nejkvalitnějšími produkty. Za pozornost stojí rovněž kompletní osvětlení s duální výbojkou 400W.

 

 

                                            11465404-borovice-větev-s-vánoční-ples-na-bílém-pozadí.-vektorové-ilustrace

Vážení zákazníci,

přejeme Vám hodně pěstitelských úspěchů a krásné a pohodové prožití Vánočních svátků.

 

Vaše Speciální zahradnictví