AKCE najdi si svou kouli

Vážení a milí zákazníci,

 

připravili jsme pro vás speciální prázdninovou akci. Léto je doba dovolených, a proto si můžete zahrát o horkou novinku z Anglie, která se postará o vaše květiny v době vaší nepřítomnosti. Plantpal je jednoduché zařízení s patentovaným ventilem, bez jakékoli elektroniky či rizika vytopení, které se postará o závlahu vaší květiny až po dobu 14 dní. Více o Plantpal zde.

 

Jak bude soutěž probíhat? 

 

Každý den pro vás ukryjeme jednu Plantpal kouli do některé z kategorií na našich stránkách. Může být kdekoli, třeba v sekci hnojiva... Kdo ji první najde, jednoduše si ji přidá k nákupu.

 

Výhru poznáte snadno! Je nadepsaná ,,A máte mě“ a je u ní obrázek koule Plantpal, kterou vidíte i zde. Jakmile ji najdete, můžete ji snadno přidat k nákupu a bude vaše úplně zadarmo. Pokud si budete přát kouli zaslat samostatně, je třeba bohužel uhradit poštovné nebo si kouli můžete zdarma vyzvednout u nás na prodejně.

 

Akce začíná od 2.07.2018, první kouli pro vás ukryjeme v pondělí dopoledne od 10:00 hodin. Pokračovat budeme každý pracovní den kromě víkendů a státních svátků až do 31.08.2018!

 

Dnes již byla koule Plantpal nalezena:  NE

 

Hledejte, klikněte na kouli a je Vaše. 

 

 

Vaše Speciální zahradnictví

 

Nejprodávanější

 • 3pack MG 0363Novinka
  9 hodnocení
  Samozavlažovací systém do květináče Plantpal je jednoduchý systém samozávlahy až na 14 dní
  Dostupnost:Skladem
  Kód:4929/MOD
  Výrobce:Plantpal
  Záruka:2 roky
  164 Kč bez DPH
  199 Kč